proservice szczecin

INSTALACJA ROBOTÓW KOSZĄCYCH
Szczecin / Police i okolice

instalacja robotów koszących Szczecin

Jesteśmy autoryzowanym instalatorem najlepszych marek robotów koszących dostępnych na polskim rynku. Instalujemy na życzenie takie marki automatycznych kosiarek jak Honda, Robomow, Stiga, Ambrogio, Nac, Gardena oraz Bosch. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasi specjaliści są w stanie szybko i sprawnie zainstalować robota w dowolnie skomplikowanym ogrodzie. Instalacji dokonujemy na terenie Szczecina i okolic jednak możemy dojechać w dowolne miejsce w Polsce*.

roboty Ambrogio
roboty Honda Miimo
roboty Robomow
roboty NAC
roboty Bosch
roboty Gardena
roboty Stiga Autoclip

Instalacja automatycznych kosiarek

Oferujemy instalację i konfigurację robota w zakresie standardowym i niestandardowym w zależności od stopnia skomplikowania trawnika. Instalacja standardowa dotyczy prostych trawników o małej ilości przeszkód i długości nie przekraczającej materiałów dostarczonych przez producenta wraz z robotem. Instalacja standardowa obejmuje:

instalacja automatycznych robotów koszących Szczecin

Instalacja niestandardowa dotyczy trawników oraz ogrodów o skomplikowanej strukturze oraz dużej ilości przeszkód. Do instalacji robota na takich trawnikach wymagane są dodatkowe materiały. Specjalnego zabezpieczenia wymagają również stawy, baseny oraz oczka wodne. Koszt instalacji niestandardowej ustalany jest indywidualnie.

Instalację zawsze wykonujemy kładąc przewód ograniczający na powierzchni trawnika. Pozwala to na szybką korektę i/lub zmianę instalacji w razie niepoprawnej pracy robota, niedokaszania krawędzi lub chęć zmiany jego pracy przez Klienta. Dopiero po takim okresie testowym na życzenie Klienta możemy wkopać przewód ograniczający w głąb ziemi. Jest to usługa dodatkowo płatna i nie jest wymagana - z czasem przewód samoczynnie będzie chował się pod powierzchnię.

*Dojazd w obrębie 50km od naszej siedziby w Szczecinie do miejsca instalacji - jest darmowy. Poza tym obszarem należy doliczyć koszt dojazdu w wysokości 5zł brutto za każdy kilometr odległości (w jedną stronę).

PROSERVICE
ul. Orzechowa 2, 72-010 Przęsocin